fbpx

Līguma noteikumi

Līguma noteikumi

Rūpējoties par mūsu Klientiem un, lai nodrošinātu patīkamu iepirkšanos www.ameri.lv, lūdzam Jūs rūpīgi izlasīt līguma noteikumus.

Kad esat apstiprinājis savu pasūtījumu, stājas spēkā distances līgums, kur SIA “Ameri”, reģ. Nr. 40003811840, adrese: Rūpniecības iela 32B, Rīga, LV 1045, Latvija, ir kā Pārdevējs (turpmāk tekstā www.ameri.lv vai “mēs”) un Pircējs (turpmāk tekstā “Jūs” vai “Klients”), kas veic pirkumu (turpmāk tekstā “Prece”).

Pēc pirkuma veikšanas, Jūs saņemsit automātisko e-pasta ziņojumu ar pasūtījuma apstiprinājumu. Šie līguma noteikumi atteicas uz visiem distances līgumiem, kas tiek noslēgti ar SIA Ameri. Veicot pasūtījumu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat līguma noteikumiem un nosacījumiem.

Privātums un drošība

Mēs rūpējamies par mūsu Klientu privātumu un drošību. Jūsu personiskā informācija tiks apkopota un izmantota ar mērķi, lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu. Tā tiks glabāta drošībā, atbilstoši ar personas datu aizsardzības likumam. Ameri nenodos šo informāciju trešajām personām. Visi maksājumu darījumi tiek šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju, lai nodrošinātu maksimālo drošībo, ko sniedz iepirkšanās tiešsaistē. Kad esat izveidojis savu paroli, kas ir nepieciešama jūsu kontam www.ameri.lv, Jūsu pienākums ir saglabāt konfidencialitāti un neizpaust šo informāciju ar citām personām.

Pakalpojumu un cenu atjauninājumi

Vietnē www.ameri.lv periodiski tiks atjaunināta informācija par pakalpojumiem, produktiem, kolekcijām un cenām. Ikreiz veicot pirkumu, Klients apliecina, ka ir iepazinies ar www.ameri.lv izvietoto informāciju.

Klienta datu precizitāte

Klients ir atbildīgs par savas iesniegtās norēķinu un kontaktinformācijas precizitāti. Pastāv iespēja, ka mēs mēģināsim sazināties ar Jums pa e-pastu vai tālruni, lai vienotos par detaļām, kas saistītas ar Jūsu pasūtījumu. Ja Klients nav sasniedzams vai neatbild uz e-pastu, mēs paturam tiesības atlikt pasūtījuma izpildi līdz brīdim, kad saņemsim atbildi uz mūsu jautājumu.

Cenas

Visas www.ameri.lv publicētās cenas ir eiro valūtā un iekļauj PVN.
PVN tiek aprēķināts atbilstoši valstij uz kuru pasūtījums tiek piegādāts.

Produktu krāsas

Ameri apģērbu kolekciju fotosesijām tiek izmantoti profesionāli foto pakalpojumi. www.ameri.lv redzamajos attēlos krāsu atbilstība būs ļoti augsta lielākajā vairumā mūsdienu ekrānierīču. Tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par to, kā ir kalibrētas dažādas ierīces un monitori, tāpēc var gadīties, ka dažos monitoros krāsas var nedaudz atšķirties.

Pēc tam, kad Klients ir izvēlējies preces, kuras vēlas egādāties, un veicis maksājumu, tiks atsūtīts apstiprinājuma e-pasts. Mēs pieņemam Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express. Pēc maksājuma saņemšanas sākam sagatavot pasūtījumu nosūtīšanai. Ja kāds no izejmateriāliem vai krāsām konkrētajā brīdī nav mūsu noliktavā, mēs uzreiz sazināmies ar Klientu, lai vienotos par pasūtījuma piegādes laika pagarināšanu vai pasūtījuma anulēšanu un maksājuma atgriešanu.

E-pasta abonementi

Ja esat abonējis mūsu jaunumus, laiku pa laikam, iespējams, saņemsiet dažus e-pasta ziņojumus no mums, kas informēs Jūs par jaunajām kolecijām vai izpārdošanu. Mēs uzglabājam Klientu e-pasta adreses drošībā un nesniedzam tās trešajām personām. Ja vēlaties atcelt abonēšanu, lūdzu, noklikšķiniet uz abonenta atcelšanas saites e-pastā.

Izmaiņas pasūtījumā

Pēc maksājuma iesniegšanas izmaiņas pasūtījumā veikt nav iespējams, jo pasūtīto apģērbu katram Klientam mēs izgatavojam individuāli. Tomēr, ja neesat pārliecināts par veikto pasūtījumu, lūdzu, sazinieties armums cik ātri vien iespējams, jo dažos gadījumos izmaiņas var piemērot 24-48 stundu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Politikas izmaiņas

Laiku pa laikam Ameri var atjaunināt jebkuru informāciju, kas atrodas vietnē. Tas ietver arī līguma noteikumus un nosacījumus. Visas izmaiņas, kas stāsies spēkā, būs publicētas www.ameri.lv. Apmeklējot un veicot pirkumus mūsu tīmekļa vietnē, Klients piekrīt izmaiņām noteikumos.

Piegādes

Mēs sadarbojamies ar Latvijas Pastu kā arī SIA Omniva. Viecot pirkumu Jums jāizvēlas sev vēlamais preču piegādes veids. Pirkumiem virs 100 eiro piegāde ir bez maksas visā pasaulē. Ja pirkuma summa ir līdz 100 eiro, piegāde Latvijā maksā 3 eiro un ārpus Latvijas 8 Eiro. Vairumā gadījumu Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts 3 darbadienu laikā pēc maksājuma iesniegšanas. Tomēr dažos gadījumos pasūtītās preces izgatavošanai mums būs vajadzīga aptuveni 1 nedēļa. Piegādes Eiropā parasti ilgst aptuveni 5-7 darbadienas, ārpus Eiropas aptuveni 10 –15 darbadienas.

Ja Jūs vēlaties, lai prece tiktu piegādāta ātrāk, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@ameri.lv, un mēs ar Jums vienosimies par piegādes iespējām ar TNT kurjeru.

Šeit Jūs varat redzēt valstu sarakstu, uz kurām mēs veicam piegādes:
saiti.

Preces atgriešana

Mēs darām visu, lai mūsu Klienti justos apmierināti. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs vēlaties atgriezt pirkumu, tas ir jāveic 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Lūdzu, ievērojiet, ka pasūtīto preci Jūs var laikot un izmēģināt tādā mērā kā tas ir veicams parastā veikalā. Produkts nedrīkst būt lietots, mazgāts vai bojāts. Mēs pieņemam atpakaļ tikai tās www.ameri.lv pirktās preces, kas ir tīras, kārtīgas, ar oriģinālo iepakojumu un saglabātu produktu marķējumu.

Šādā gadījumā jūs saņemtu e-pasta ziņojumu “Atgriešanas veidlapa”. Aizpildītu kopiju mēs lūdzam nosūtīt uz: info@ameri.lv; bet oriģināls ir jāsūta uz: SIA AMERI, 32B Rupniecības iela, Rīga LV 1045, Latvija, kopā ar atgriežamo preci. Klients sedz atgriezto preču nosūtīšanu. 10 dienu laikā pēc preces saņemšanas mūsu birojā, nauda par pirkumu tiks atgriezta tajā pašā kontā, no kura tika veikts maksājums. Preces atgriešanai lūdzam, izmantot pasta vai kurjera pakalpojumu, kas ļautu izsekot sūtījumam. Lūdzu saglabājiet arī pasta sūtījuma čeku, lai nodrošinātu, ka atgriešanas process ir caurskatāms.

Produktu atgriešanās gadījumi notiek reti. Taču, ja tā notiktu, mēs rūpīgi sekosim un palīdzēsim Jums visā procesā.

Tīmekļa vietnes īpašnieks ir Ameri Ltd., adrese: Rūpniecības iela 32B, Rīga LV 1045, Latvija. Viss tīmekļa vietnē izliktais saturs – attēli, dizains un informācija ir Ameri Ltd. © 2018 Ameri īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nerakstiet mums e-pastu: info@ameri.lv