fbpx

PAR MUMS

AMERI IR STĀSTS PAR ELEGANCI, KVALITĀTI UN KOMFORTU

Kompānija AMERI ir dibināta 2006. gadā un ir kļuvusi par boutique klases adījumu ražotāju ar plašu portfolio un laimīgiem klientiem Eiropā un visā pasaulē.

Mums patīk tas ko mēs darām. Mēs lepojamies ar mūsu komandu, kurā strādā vislabākie profesionāļi savā jomā. Viņu ieguldījums ir nenovērtējams. Kad iedvesma sastopas ar pieredzi, viss kļūst iespējams.

AUGSTAS KVALITĀTES DZIJAS, JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS UN INDIVIDUĀLA ATTIEKSME

Mūsu klienti ļoti novērtē mūsu elastību un radošo pieeju. Mēs strādājam ar augstas klases dzijām no Itālijas: kašmirs, merino, lins, zīds, kokvilna (Suvin, Pima), izmantojot jaunākajās tehnoloģijas. Kad šie dabīgie materiāli nonāk mūsu profesionāļu rokās, top skaisti, kvalitatīvi, mīksti un bezgala ērti tērpi. Mēs priecājamies par rezultātu, priecājamies par mūsu apmierinātajiem klientiem un vēlamies šajā priekā dalīties arī ar Jums.

AMERI ir saņēmis arī vairākas godalgas, tostarp Ekonomikas ministrijas godalgu kategorijā “Labākais rūpnieciskais dizains” (2011) par skolēnu formām.

Ap 70% no mūsu ražojumiem savus lietotājus rod Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Austrijā, Vācijā un citās Eiropas valstīs.

Mūsu klienti gandrīz vienmēr atgriežas pēc aizvien jauniem apģērbiem. Dabīgie materiāli kvalitatīvā izpildījumā dod iespēju radīt apģērbu, kas ir patīkams, elegants, neaprakstāmi ērts un turklāt kalpo ilgi.

Tās ir lietas, kas pievieno vērtību.